درباره هیدرولیک بهفن ​

شرکت هیدرولیک بهفن در سال 1375 فعالیت خود را آغازکرده و 25 سال بصورت حرفه ای در زمینه طراحی برای مدارهای هیدرولیکی،  طراحی و ساخت پاورپک و جک هیدرولیک، طراحی وساخت بلوک زیرشیری و خنک کن های روغن و واردات قطعات هیدرولیک برای ماشین آلات صنعتی و راهسازی در صنایع مختلف مانند : خودروسازی ، فولاد ، ماشین آلات صنایع فلزی ، ریخته گری ، آسانسوری  و غیره  تجارب مفیدی بدست آورده است.

blank
about us

تجربه،تخصص،صداقت،احترام به حقوق مشتری ،مشاوره قبل از فروش و خدمات فنی بعد از فروش و پرسنل مجرب و کارازموده ،ما را به مجموعه ای نام آشنا و معتبر در صنعت هیدرولیک کشور ،تبدیل کرده است. 

هیدرولیک بهفن در جهت فروش ، تامین و تعمیر قطعات هیدرولیک شما صنعت‌گران و همکاران ارجمند اقدام به راه‌اندازی یک سایت جامع اینترنتی کرده است  به منظور بررسی و انتخاب و فروش قطعات هیدرولیک شامل :

انواع جک و یونیت هیدرولیک ، انواع مینی پاورپک ، انواع پمپ های هیدرولیکی و هیدروموتورها ، انواع شیر های استاندارد برقی و دستی و شیر های مادولار انواع فشارشکن دستی و برقی ، فلوکنترل ، سوپاپ ، قفل کن ، انواع شیر ها و فشار شکن های پروپرشنال ، انوع شیر های کارتریجی ،  انواع شیر های دستی ، انواع بلوک بالابری و بلوک های زیرشیری ، انواع خنک کن های روغن  ، فلودیوایدرو همچنین انواع لوازم جانبی هیدرولیک صنعتی و آسانسوری

مهم‌ترین دستاورد شرکت بهفن

مهم‌ترین دستاورد شرکت بهفن پاورپک‌های جدیدی است که در سیستم آسانسور طراحی شده و تلفیقی از شیرهای صنعتی، پمپ و الکتروموتورهای صنعتی و آسانسوری بوده که از لحاظ کارکرد و قیمت تمام شده مناسب، خیلی خوب جواب داده است.

باتوجه به اینکه در سیستم‌های هیدرولیک آسانسوری فناوری جدیدی را انجام داده و سیستم‌های هیدرولیک آسانسور و صنعتی را تلفیق کرده‌است، نسبتا در این زمینه پیشرو می باشد و جزو اولین شرکت‌هایی است که پاورپک‌های تلفیقی با استفاده از شیرهای صنعتی حرفه‌ای و کارهای جدیدی را انجام داده‌ است.

دستاورد شرکت بهفن
blank

Mark Jance

CEO / FOUNDER
blank

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER
blank

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER
blank

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
DEVELOPED BY XTEMOS STUDIO @ 2021.

We work through every aspect at the planning

2010 FOUNDING YEAR
2000 HAPPY COSTUMERS
190 COMPANY WORK WITH US
2 OFFICES
21 TEAM MEMBERS
750 PROJECTS COMPLETED
پخش ویدیو

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

پخش ویدیو

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.